6 березня 2019 року відбулась звітна конференція в  Золотоніській ТПО УТОС.

Голова правління Кравченко Л. А. прозвітувала про проведену роботу та стан організації на даний час. Також свій звіт зачитав Голова ревізійної комісії Подолинний О., який розповів про основи роботи ревізійної комісії за минулий рік та ефективність проробленої роботи.

За минулий період в Золотоніській ТПО УТОС додалось 8 осіб. Нині  в організації налічується 175 особи. В роботі зі спонсорами організація виявилась досить активною, адже за минулий період співпрацювала з спонсорами, отримуючи матеріальну допомогу не лише на органызацыю, а й адресно.

Організація працює не лише з матеріальними благами, а й активно допомагає своїм членам у соціальному житті, виступаючи посередниками у захисті інтересів осіб з інвалідністю в різноманітних установах та організаціях.

За минулий рік в організації надавались продуктові набори особам з інвалідністю. Жінок   ТПО вітали з 8 березня та вручили подарункові набори.

Організація працює в 3 районах, де за особами з інвалідністю по зору закріплені пільги за проїзд. Члени УТОС мають змогу активно взаємодіяти один з одним та з правлінням, маючи постійне спілкування в телефонному режимі.

В організації діє також Жіночий клуб. Його засідання проводяться за інтересами жінок.

Молодь ТПО активно співпрацює з організаціями міста, беручи участь в різноманітних культурних заходах.

Таким чином, слід відмітити що робота правління Золотоніської ТПО  УТОС є ефективною та здійснюється на задовільному рівні. Саме так, адже кожен член УТОСу відчуває себе повноцінним громадянином суспільства, маючи постійну підтримку з боку правління та Голови.

Золотоніська ТПО УТОС – як велика, дружня сім’я, в якій всі члени підтримують один одного та допомагають у різноманітних потребах!