В Звенигородській ТВПО УТОС 15 березня 2019 р. пройшла звітна конференція. На ній обговорювались досягнення та недоліки діяльності організації. Робота правління за звітний період визнана задовільною. Крім делегатів на конференції були присутні і представники обласної організації – Голова правління Крячок Т. В., Інструктор Попова М. С. та Голова Золотоніської ТПО Кравченко Л. А., яка і поділилась своїми враженнями.

« Зустріли нас дві  привітні, доброзичливі жінки – Голова правління Звенигородьської ТВПО Чечіна Валентина Іванівна та секретар Ганжуга Вікторія Олександрівна. Вони з посмішкою запропонували зайти до робочого  кабінету, де ми приємно поспілкувались,  поділилисьодин з одним досвідом роботи, після чого попрямували до залу, де безпосередньо проводилась конференція.

В цілому конференція пройшла вдало та емоційно. В організації досить активно проводяться культ – масові заходи. Завдяки роботі голови правління, у співпраці з місцевою владою,  в місті встановлено звукові світлофори для зручності осіб з інвалідністю по зору .

Проте, я помітила значний недолік, над яким, на мою думку, правлінню особливо  слід попрацювати. Мова йде про відсутність субординації та нетолерантне ставлення один до одного. Правління є обличчям організації, і тому, на мою думку, відносини мають бути на достатньому рівні з дотриманням етичних та моральних норм спілкування.

По закінченню конференції для нас було організовано невеличку екскурсію підприємством, де голова правління разом з директором розповіли про роботу підприємства та плани на її покращення».