Під таким гаслом у м. Черкаси в листопаді 2018 року обласною організацією УТОС проведений захід до Міжнародного дня незрячих, який в світі відзначають 13 листопада, для того, щобзайвий раз привернутиувагуздорових людей до проблем тих, хтовтративзір і опинився у важкихжиттєвихобставинах.

За задумом організаторів захід поєднував в єдине ціле інформацію про життя незрячих, їхні проблеми та потреби та разом з тим люди з вадами зору демонстрували свої можливості та досягнення.

Була прведена велика підготовча та організаційна робота. На захід запрошувались представники владних структур, як місцевого так і обласного рівня, представники соціальних структур, партій… До проведення залучались спонсори.

Мета заходу «достукатися» до влади, на думку організаторів, досягнена не повністю. Не зважаючи на те, що багато присутніх дякували: хто за цікаву інформацію, хто за гарні виступи, а хто й за те, що «відкрили» їм очі, хотілося б, щоб більше запрошених владних мужів, які з різних причин не були на заході, теж все це побачили і почули. Можливо, тоді б вони зовсім по іншому сприймали людей з вадами зору і багато з проблемних питань відпали самі по собі.

На захід завітали дійсно друзі та партнери, які досить тісно співпрацюють з обласною організацією. Серед них заступник директора Черкаського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Сук Світлана Володимирівна, заступник директора департаменту соціальної політики Черкаської міської ради, начальник управління розвитку соціальної сфери Ніконенко Юлія Валентинівна, директор Черкаського міського центру зайнятості Щербак Оксана Миколаївна, директор видавництва «Ітровігатор»,голова обласної громадської організації інвалідів «День», письменник, член УТОС Прилуцький Олександр Іванович.

Утосівці продемонстрували свої таланти. Реабілітаційний хор «Надія» під керівництвом Ірини Лівінської зачепив присутніх своєю жагою до спілкування та життя, Олег Крячок та Михайло Василюк грали на синтезаторі, баяні, сопілці, Ольга Клименко та Лідія Ілляшенко декламували вірші, Тетяна Волицька та Ігор Дондіс виконували авторські твори, сподобався спів Галини Левченко та Аліни Славіної, запам`ятались виступи Тетяни Батуріної та 12-річної Карини Солод.

Але дуже шкода, що здебільшого люди з вадами зору стають успішними не завдяки, а всупереч нерозумінню, бездіяльності та відсутності належної підтримки. Та все ж, ми сподіваємося на краще.

Захід пройшов на досить високому рівні. Було чудове озвучення завдяки благодійній допомозі молоді з компанії IQtech Event Service та чарівне проведення заходу молодим професіоналом Артемом Євтушенко. Висловлюємо щиру подяку Олі Касьян за сприяння та  небайдужість.