21 березня 2019 року відбулася чергова сесія Черкаської міської ради за активної участі черкащан з інвалідністю по зору

Депутати внесли зміни до бюджету Черкас на 2019 рік. Збільшення доходів бюджету не відбувалося, усі пропозиції – збалансовані. Мова йшла про перерозподіл у межах департаментів – головних розпорядників коштів.

Серед важливих проектів, які підтримали обранці, – зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку, виділення земельних ділянок учасникам АТО та інші поточні питання життєдіяльності нашого міста.

На цій сесії депутати затвердили Програму зайнятості населення м. Черкаси на 2019-2023 роки. Її розробили спільно із міським центром зайнятості задля зменшення безробіття.

На цій сесії обранці затвердили Програму зайнятості населення м. Черкаси на 2019-2023 роки. Її розробили спільно із міським центром зайнятості. Саме це питання найбільше турбувало незрячих черкащан.

В обласному центрі, починаючи з 2009 року, працює служба супроводу. З початку 2019 року постало питання, а чи зможуть незрячі міста скористатись послугами супроводжуючих. Так як дія попередньої Програми завершилась.

Знаючи, що питання про прийняття Програми на сесію виноситься під № 9, а можливості зірвання сесії та не прийняття рішень по цьому та інших питаннях була надзвичайно висока, правліннями Черкаської ТПО та ВПО були прийняті рішення про організоване відвідання засідання сесії із відповідним зверненням про розгляд питання під № 9 в першу чергу.

Правильна стратегія організаторів акції Мірошніка В. В. та Козлової А. В. дала можливість першим рішенням сесії затвердити Програму зайнятості населення м. Черкаси на 2019-2023 роки та принаймні на 2019 рік продовжити роботу Служби супроводу.