10 вересня 2017 року у Черкасах відбувся третій щорічний спортивно-благодійний фестиваль, ініційований ІТ-спільнотою міста − Che:r[IT]y.

Фестиваль має потрійну мету − згуртувати ІТ-спільноту, заохотивши програмістів позмагатись у різних видах спорту, пропагувати здоровий та активний спосіб життя та найголовніша мета − збір коштів на добрі справи.

Шляхом голосування компаній−учасників було визначено проект, на який буде спрямовано зібрані кошти, а саме – адаптація міста для потреб незрячих людей.

ІТ-компанії міста змагались між собою в різних видах спорту, а саме: футболі, волейболі, стрітболі, настільномутенісі, шахах, арм−реслінгу, картингах та тімбілдингу і вносили за це благодійні внески. Окрім цього кошти на фестивалі збирали благодійні забіги (на дистанції 2,5км, 5км, 10км) та локації фестивалю.

Одна з локацій представляла Черкаську територіальну первинну організацію. Тут члени організації знайомили всіх охочих із своїм життям, дозвіллям. Бажаючі могли самостійно з зав’язаними очима подолати перешкоди чи спробувати почитати за допомогою рельєфно-крапкового шрифту

Загалом на заході вдалось зібрати 93500 грн, але у фонді CherITy був залишок коштів  з минулого року. Також були лоти з локації IT Garage Sale для продажу, тому організатори сміливо озвучили суму в 100 000 гривень.

Ці кошти будуть спрямовані на придбання пристроїв озвученого супроводу пішоходів. Завдяки яким незрячі мешканці та гості зможуть безпечніше пересуватися містом.