22 вересня 2019 року в місті Черкаси обласна організація УТОС провела захід «Погляд з темряви», метою якого було налагодження контакту та порозуміння, подолання психологічних бар’єрів у спілкуванні між зрячими та незрячими; ознайомлення з особливостями світосприйняття, умовами життя незрячих, їх вмінням та можливостями; для залучення зрячих до можливості побути у світі темряви, виконуючи повсякденні справи.

Захід проводився в парку Сосновий бір. На заході були представлені наступні локації

  • Інформаційна локація
  • Виступи художньої самодіяльності товариства «До вас з добром»                 
  • Фотовиставка «Життя незрячих очима зрячих», на якій було представлено роботи фотографа Олександра Якимовича, моделями виступили люди з частковою або повною втратою зору.
  • Спортивна локація, в якій присутні змогли познайомитися з особливостями гри незрячих у шахи та шашки, оглянути спеціалізовані дошки для гри та мали змору зіграти партію з членами нашого товариства.
  • Виставка робіт незрячих та слабозорих «Бачимо руками», де було представлено роботи незрячих та слабозорих членів нашого товариства. Серед іншого було представлено роботи у техніки вишивання хрестиком, плетення з бісеру та макраме, алмазної викладки, тощо.
  • Майстер класи для зрячих «Зроби наосліп». У цій локації усі бажаючі мали змогу прийняти участь у запропонованих майстер класах, зокрема розрізнити на осліп овочі та фрукти, крупи, налити воду у стакани, почистити картоплю, нарізати хліб.

Обласна організація дякує співорганізаторам event-компанії «KASYANOVA EVENT», технічне забезпечення – компанія «IQ Tech» за високий професіоналізм та розуміння.