3 грудня 2016 року в Міжнародний день людей з інвалідністю в м. Черкаси пройшов обласний фестиваль людей з обмеженим зором «ЛЮДЯМ  НА  ДОБРО». В ньому приймали участь члени всіх первинних організацій та запрошені учні школи-інтернату, де навчаються слабозорі та незрячі учні та учні спеціалізованої школи 28 м. Черкаси.

Метою такого заходу була  самореалізація людей з вадами зору, самоствердження та демонстрація широкому загалу можливостей неповносправних, їхніх талантів та згуртування колективу організації, зростання рейтингу УТОСу  в очах громадськості та підтримка з їхнього боку організації в питаннях життєдіяльності.

В концерті прийняли участь реабілітаційний хор *Надія* Черкаської ТПО,  художній керівник Ірина Лівінська, ансамбль *Райдуга* Звенигородської ТВПО,  художній керівник Сіренко Сергій, ансамбль *Калина* Черкаського УВП,  художній керівник Анатолій Рибак, дует «ГАМА» у складі Левченко Галини та Василюка Михайла, співаки з Черкас, Шполи, Умані, Сміли Любов Микитюк. Олег Буткевич, Тетяна Батуріна та інші. Під час концерту звучали поетичні твори у виконанні Ілляшенко Лідії, Світлани Ширяєвої, Тетяни Кузьменко, Ольги Клименко. Порадували глядачів ансамбль «Веселі ложкарі» школи-інтернату з Черкас, виступ Василюка Михайла з соло на сопілці, виступи Батуріної Тетяни та Большака Володимира з власними творами.

Програма фестивалю була змістовна та насичена. Серед незрячих дуже багато талановитих особистостей, які можуть виступати нарівні з іншими в кращих залах України та світу.

Цей чудовий захід обласній організації вдалося провести за фінансової підтримки Департаменту соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації, за допомоги аеростудії «Позитив», обласного будинку вчителя та молодіжного ресурсного центру. Найщиріша подяка всім вам!