У вересні 2019 року в місті Черкаси відбувся обласний фестиваль людей з обмеженимям зору  «Людям на добро», який відбувся завдяки фінансовій підтримці Черкаської обласної державної адміністрації. В ньому взяли участь талановиті незрячі та слабозорі учасники художньої самодіяльності товариства, представники територіальних організацій області.

У концертній програмі виступали Реабілітаційний хор «Надія», Батуріна Тетяна, Крячок Олег, Пархоменко Анастасія, Сідорова Олена, Дует ложкарів та Філатов Олесандр, вихованці спеціалізованої школи № 16, Ансамбль «Гармрнія», Волицька Тетяна, Кузьменко Тетяна, Клименко Ольга, Галина Левченко, Михайло Василюк, Нетесаний Володимир, Манькевич Людмила, Микитюк Любов, Забудько Ольга, Лесик Сергій, Дерега Олена, Нагиба Людмила, Володимир Большак, Антон Тупчій.

Фестиваль проходив в парковій зоні міста, завдяки чому всі відпочиваючі черкащани та гості міста могли почути та оцінити виступи співаків та дикламантів.

Проводячи фестиваль на відкритому майданчику організатори мали за мету популяризувати творчість незрячих та слабозорих та зблизити їх із зрячими людьми.