Черкаська обласна організація Українського товариства сліпих за активну громадську позицію та вагомий внесок в розвиток соціального захисту осіб з інвалідністю отримала ПОДЯКУ від Департаменту соціального захисту населення Черкаської обласної адміністрації.

На заході до Міжнародного дня людей з інвалідністю, який проводив Департамент соціального захисту населення Черкаської ОДА, були присутні представники та керівники державних органів та громадських організацій, які опікуються проблемами осіб з інвалідністю.

Директор Департаменту Чикало Руслан Олександрович у своєму виступі окреслив проблеми та досягнення у сфері соціального захисту людей з інвалідністю. Наголосив на необхідності активності та небайдужості, організованості самих людей з особливими потребами та важливу роль у цьому процесі громадських організацій. Потім Руслан Олександрович вручив відзнаки та нагороди активістам та громадським організаціям, серед  яких Крячок Т. В. отримала подяку за роботу Черкаської обласної організації УТОС.

Грамоту  Черкаської державної адміністрації отримала Козлова Алла Володимирівна, активіст, член Черкаської ТПО УТОС. Грамотою Черкаської обласної Ради нагороджена Голова правління Золотоніської ТПО УТОС Кравченко Любов Анатолівна, за активну життєву позицію та з нагоди пам’ятної дати.

В концертній програмі серед інших талановитих осіб з інвалідністю виступали і люди з вадами зору, а саме Нагиба Людмила, член Шполянської