12 лютого 2019 року відбулась звітна конференція в  Черкаській ВПО УТОС.

В.о голови правління Линник І.О.  прозвітувала про проведену роботу та стан організації на даний час. Також свій звіт виголосила голова ревізійної комісії Голінько О.В., яка розповіла  про основи роботи ревізійної комісії за минулий рік та ефективність проробленої роботи.

За минулий період в Черкаській  ВПО УТОС додалось 4 особи, які перейшли з інших організацій. Нині  в організації налічується 126  осіб.

Організація працює не лише з матеріальними благами, а й активно допомагає своїм членам у соціальному житті, виступаючи посередником у захисті інтересів осіб з інвалідністю в установах соціальної сфери.

Організація тісно співпрацює з обласними та районними товариствами Червоного Хреста. Завдяки цьому було видано 1200кг картоплі. Також завозилась та розподілялась серед потребуючих речова гуманітарна допомога.

За минулий рік в організації було проведено 6 тематичних вечорів до календарних свят. На них, завдяки спонсорам та організації, були святкові обіди.  Жінок   ВПО вітали солодощами з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня.

Люди з інвалідністю по зору Черкаської ВПО УТОС мають пільги 50% на комунальні послуги, енергопостачання та телефонний зв`язок, також безкоштовний проїзд у міському транспорті та 50% у приміському.

В  організації діє спортивна секція з шахів та шашок. Усі бажаючі можуть проявити себе. Також є декілька ансамблів: жіночій, чоловічій та мішаний. Учасники мають можливість брати участь у місцевих концертах, фестивалях, оглядах, змагатися та реалізовувати себе.

Клуби  за інтересами: драматичний, читацький та комп’ютерна бібліотека, дозволяють  соціалізуватись в суспільстві та звикнути до нових технологій.

Діти осіб з інвалідністю по зору охоплені турботою правління організації. Для них проводились дитячі ранки до  Новорічних та різдвяних свят, до Дня захисту дітей та до 1 вересня. Були підготовлені подарунки до цих свят.

Таким чином, слід відмітити що робота правління Черкаської ВПО  є ефективною та здійснюється на задовільному рівні. Саме так, адже кожен член УТОС відчуває себе повноцінним громадянином суспільства, маючи постійну підтримку з боку голови правління та її помічників. Черкаська ВПО УТОС як велика родина, підтримуючи один одного, співчуває та допомагає у починаннях та потребах кожного!